Jarní prázdniny v IQ Roma servisu v klubu

Čt, 15/02/2018

Ahoj, jsem Terezka a popíšu vám, jak jsme si užili tento rok jarní prázdniny v klubu. Na každý den byla připravené jiná aktivita.

V pondělí 5. 2. 2018 jsme měli workshop vaření s Kačou. Naučili jsme se jak si připravit Tiramisu. Já jsem si vyzkoušela jak pracovat s mixérem, moje kamarádky zase pomáhaly rovnat piškoty do formy. Společně jsme vytvořili krásný dort, který jsme poté nechali do druhého dne v ledničce.

 

 

V úterý 6. 2. 2018 probíhal turnaj ve stolním fotbálku. Byl rozdělen na dvě skupiny pro mladší od 6-12 let a pro starší 12-15 let. Do turnaje se zapojilo i několik holek, dokonce jedna vyhrála třetí místo v nižší kategorii. Ceny byly super, první místo vyhrálo reproduktor s powerbankou na telefon, druhé místo získalo sluchátka a pro třetí místo pracovníci nakoupili sladkosti jako odměnu. Na turnaj přišlo spoustu dětí, bylo nás v klubu ten den 41. Moc jsme si to všichni užili. Jako občerstvení měli kluci a holky připravený zákusek Tiramisu, který o den dříve holky připravily.

 

Ve středu 7. 2. 2018 – Proběhl v klubu Hudební workshop, který si kluci, co chodí na starší klub několikrát přáli. Workshop vedl Vojta, hovořil s kluky o tom, jak vznikl rap a hip hop. Kluci si s Vojtou pouštěli různé staré písničky a kapely, až po současnost.

 

 

Ve čtvrtek 8. 2. 2018 – Jsme měli výtvarný kroužek, kde jsme vyráběli srdíčkový řetěz na výzdobu klubu. Klub jsme vyzdobovali na Valentýnské bavendo, které bude také u nás v klubu a to 14. 2. 2018 od 14:00.

 

Jarní prázdniny v klubu byly moc super. Každý si mohl vyzkoušet a naučit něco nového. Mě se nejvíce líbil workshop vaření, kde jsem se naučila jak si doma může udělat tak výborný moučník jako je Tiramisu.

Už teď se těším na příští rok, co si pro nás pracovníci klubu IQ Roma servis připraví.

 

Terezka 

Lokalita: 
Facebook Twitter Youtube More...