Květy pro Gendalos

Út, 14/11/2017

Přijměte prosím pozvání na benefici, kterou organizujeme na podporu romských studentů Vzdělávacího programu Gendalos. Koná se v pátek 1. 12. 2017 v zámečku Lužánky (budova SVČ) na Lidické 50 v Brně.

Program Gendalos je otevřen všem studentům, kteří mají zájem pracovat na svém osobním rozvoji, a kteří chtějí dosáhnout vzdělání na střední, vyšší odborné nebo vysoké škole. Naše práce je založená na spolupráci s motivovanými romskými studenty, jejich rodiči i učiteli. Společně hledáme cestu, jak danému studentovi pomoci co nejlépe překonat úskalí studia a rozvíjet svůj potenciál. Komplexní podpora romských studentů se vyplácí: máme dlouhodobou úspěšnost 80 % těch, kteří postoupí do dalšího ročníku. Letos byla naše práce s romskými studenty oceněna Národní cenou kariérového poradenství.

Benefiční akci odstartuje vernisáž fotografií kampaně V jedné lavici. Naši studenti představí prezentaci o svém zapojení v Gendalos. Následovat bude koncert dvou brněnských kapel – Květy a Čohanas. V průběhu večera si budete moci vydražit v tiché aukci výtvarná díla současných umělců, knihy a nakoupit si drobné ručně vyrobené vánoční dárky. Těšit se můžete na veganské i neveganské dobroty.

Pro více informací o benefici prosím sledujte stránku události na Facebooku.

Budeme moc rádi, když na benefiční koncert Květy pro Gendalos pozvete také své přátele a známé.

Předprodej a rezervace vstupenek v hodnotě 200/400/600 Kč na: gendalos@iqrs.cz a na místě. Pokud se nemůžete zúčastnit benefice, ale chcete náš program podpořit, můžete nám zaslat libovolnou částku na transparentní účet 6500413001/5500.

Doufáme, že se přijdete podívat, popovídat si a zatančit a přitom třeba i pořídit vánoční dárek. Především ale nepropásněte šanci potkat se s našimi studenty a podpořit jejich cestu za lepším vzděláním a vysněnou prací!

Těším se na viděnou a přeji hezké dny.

Za tým a studenty Vzdělávacího programu Gendalos

Anežka Šintáková

Facebook Twitter Youtube More...