Novinky

27
Led

Sociální pracovník/ce Sociálně aktivizační služby JMK

Oblast výběrového řízení: 
Hledáme pracovníka/ci Sociálně aktivizační služby pro rodiny s dětmi v obcích JMK. Spolupracujeme s mladými klienty a jejich rodinami na řešení jejich životní situace, především nabízíme podporu při vzdělávání, volbě povolání a studiu na střední škole. Staň se součástí našeho týmu a naší vize! Požadujeme kvalifikaci pro práci sociálního pracovníka dle zákona 108/2006 Sb. nebo min. středoškolské vzdělání s povinností absolvovat kurz Pracovníka v sociálních službách! Své životopisy a motivační dopis můžete zasílat e-mailem do 15. 2. 2021 na prace@iqrs.cz s označením předmětu: „VŘ – JMK“. Předpokládaný nástup: 1. 3. 2021. Nástupní mzda: 20.500-22.500,- Kč při plném úvazku.
Facebook Twitter Youtube More...
Číst dál →
26
Lis

Terénní sociální pracovník

Lokalita:
Oblast výběrového řízení: 
Náplň práce? • terénní sociální práce s jednotlivci i rodinami v tématech bydlení, zadluženosti, zaměstnanosti a další (základní a odborné poradenství, doprovody klientů) a další Co požadujeme? • odbornou způsobilost k výkonu práce sociálního pracovníka (§ 110 zák. č. 108/2006 Sb., o sociálních službách) Co nabízíme? • nástupní mzdu 22.000,- Kč, přátelské prostředí, profesionální zázemí a profesní růst
Facebook Twitter Youtube More...
Číst dál →
17
Úno

Projektový manažer/ka

Lokalita:
Oblast výběrového řízení: 
Íkvéčko se stále rozrůstá, projektů a aktivit přibývá. Abychom všemu mohli věnovat náležitou péči, hledáme posilu do projektového týmu. Chceš pracovat v jedné z nejlepších neziskovek u nás? Zajímá tě téma inkluze, podpora romských rodin a nemáš problém se zakousnout do problému a hledat řešení? Dokážeš napsat srozumitelný text a excelové tabulky ti nejsou cizí? Odpověděl/a jsi alespoň 2x ANO? Pak čekáme právě na tebe Své životopisy a motivační dopisy prosím zasílejte do 29. 2. 2020 elektronicky na emailovou adresu prace@iqrs.cz. Místo výkonu práce je na adrese Vranovská 846/45, 614 00 Brno. Předpokládaný nástup je ihned, popř. dle dohody.
Facebook Twitter Youtube More...
Číst dál →
28
Kvě

Hlavní účetní organizace

Lokalita:
Oblast výběrového řízení: 
IQ Roma servis, z.s. (www.iqrs.cz), profesionální nestátní nezisková organizace s 20 letou historií a cca 70 zaměstnanci, poskytující sociální, poradenské a vzdělávací služby sociálně vyloučené romské komunitě vypisuje výběrové řízení na pozici hlavní účetní organizace. Své životopisy, popřípadě i motivační dopisy včetně specifikace platových a dalších preferencí zasílejte nejpozději do 19. 5. 2019 e-mailem na prace@iqrs.cz s označením předmětu: „VŘ–účetní“. Mzda: 25 000 – 30 000 Kč (dle předchozích zkušeností).
Facebook Twitter Youtube More...
Číst dál →

Stránky