Novinky programu Pro Společnost

12
Led

Mít domov

Programy: 
Je třeba začít jednat - 187 000 lidí nemá domov.
Facebook Twitter Youtube More...
Číst dál →
25
Kvě

Sluníčkářka na Cejlu aneb můj rok v sociálně vyloučené lokalitě

Programy: 
Je to rok, co jsem přešla na „temnou“ stranu naivních multikulti pravdoláskařských sluníčkářů z neziskovek podporovaných z daní slušných lidí (a amerických, evropských a já nevím jakých peněz). Bílá holka ze středostavovské rodiny, bez zkušeností se sociální prací či s mojí novou cílovou skupinou – s Romy. Nastoupila jsem totiž do proromské neziskovky, která sídlí hned na okraji největší brněnské sociálně vyloučené lokality, Cejlu či tzv. Bronxu.
Facebook Twitter Youtube More...
Číst dál →
09
Říj

Vánoční benefice 2015

Přijďte se s námi formálně rozloučit s rokem 2015. Nebojte, nebude to párty s okoralými chlebíčky s vlašákem. Nebude to firemní mejdan s puštěným, špatně naladěným rádiem a neplánujeme ani nákup nejlevnějšího krabicového vína pro přípitek. Naopak. Máme za to, že i tento rok si zaslouží ukončit se vší grácií. Na co se tedy můžete těšit?
Facebook Twitter Youtube More...
Číst dál →
13
Srp

V září pro vás Akademie Diversitas připravila nový kurz Jak připravit a vést multikulturní lekce

Programy: 
Vzdělávací instituce Akademie Diversitas nabízí zájemcům vzdělávací kurz zaměřený na komplexní přípravu a realizaci multikulturních lekcí. Účastníci se ve dvou dnech v termínu 10. – 11. září 2015 budou pod vedením lektorek Ivony Parčiové a Kláry Hamplové z organizace IQ Roma servis věnovat základním pojmům souvisejícím s multikulturalismem, seznámí se s rolemi, nástroji a postupy, které jsou potřebné pro profesionální přípravu a vedení multikulturních lekcí. Interaktivní formou budou účastníci vedeni k navržení vhodných opatření k eliminaci možných rizik, které mohou přinášet negativní reakce při realizaci multikulturních lekcí, včetně posilování argumentačních dovedností. Přihlašovat se můžete již teď! Těšíme se na vás!
Facebook Twitter Youtube More...
Číst dál →

Stránky