Volná pracovní místa

12
Čer

Sociální pracovník/ce pro koordinovanou spolupráci s rodinami (case manager)

Oblast výběrového řízení: 
Naše služby jsou určeny rodinám, které žijí v podmínkách sociálního vyloučení a kde hrozí odebrání dítěte z rodiny. Současně podporujeme rodiny, kterým bylo již dítě odebráno a usilují o jeho návrat z ústavního zařízení, či rodiny, které potřebují podporu po návratu dítěte. Tuto podporu nabízíme v úzké spolupráci s pracovníky sociálně-právní ochrany dětí a dalšími odborníky. Naše organizace je od roku 2007 pověřenou právnickou osobou k výkonu sociálně-právní ochrany dětí. Zájemci o pozici zašlou na adresu prace@iqrs.cz strukturovaný životopis a motivační dopis, ve kterém zpracují odpověď na tyto otázky: 1) Jaké jsou podle Vás hlavní překážky, se kterými se setkávají romské rodiny? 2) Z pozice sociálního pracovníka, jaké jsou podle Vás možnosti řešení?
Facebook Twitter Youtube More...
Číst dál →
02
Čer

Pracovník/ce pro práci v předškolním klubu a práci s rodiči

Lokalita:
Oblast výběrového řízení: 
Naše služby jsou určeny rodinám, které žijí v podmínkách sociálního vyloučení. V rámci předškolního klubu pracujeme s dětmi od tří let do nástupu školní docházky na jejich přípravě na nástup do běžných mateřských a základních škol. Zároveň pracujeme i s rodiči dětí ambulantní i terénní formou na rozvoji rodičovských kompetencí. Pro přihlášení do výběrového řízení zašlete životopis, motivační dopis a zpracované následující otázky: 1/ Co jsou podle Vás hlavní překážky, se kterými se setkávají romské rodiny (s důrazem na vzdělání)? 2/ Z pozice pedagogického pracovníka, jak můžete přispět k řešení? 3/ Navrhněte vzdělávací workshop pro romské rodiče zaměřený na rozvoj rodičovských kompetencí. Své životopisy, vypracované odpovědi a motivační dopisy včetně specifikace platových (a dalších) preferencí zašlete nejpozději do 30.6 2017 e-mailem na prace@iqrs.cz s označením předmětu: „VŘ _PPR“. Vybraní uchazeči budou telefonicky kontaktováni s přesným termínem ústního kola VŘ.
Facebook Twitter Youtube More...
Číst dál →
02
Čer

Terénní sociální pracovník/ice v Brně

Lokalita:
Oblast výběrového řízení: 
Jste angažovaný člověk s chutí bojovat proti předsudkům a diskriminaci? Rádi pomáháte potřebným lidem? Rádi trávíte pracovní čas i mimo kancelář? A k tomu všemu jste odborně způsobilý k práci sociálního pracovníka? Staňte se členem týmu terénních pracovníků a podpořte možnosti Romů žít důstojný život! Pro přihlášení do výběrového řízení zašlete životopis, motivační dopis a zpracované následující otázky: 1/ Jaké jsou podle váš příčiny sociálního vyloučení romské komunity? 2/ Jaká je vaše motivace pracovat na této pozici? Co konkrétně přinášíte pro tuto roli? Své životopisy, vypracované odpovědi a motivační dopisy včetně specifikace platových (a dalších) preferencí zasílejte e-mailem na prace@iqrs.cz s označením předmětu: „VŘ _TSP“. K ústnímu pohovoru budou pozváni pouze vybraní kandidáti.Vybraní uchazeči budou telefonicky kontaktováni s přesným termínem ústního kola VŘ.
Facebook Twitter Youtube More...
Číst dál →
02
Čer

Terénní pracovník/ce v Břeclavi a Mikulově

Lokalita:
Oblast výběrového řízení: 
IQ Roma servis, respektovaná a stabilní organizace, hledá do svého týmu v Břeclavi Terénního pracovníka/ci. Spolupracujeme s rodinami a jednotlivci na řešení jejich životní situace, vedeme klienty/ky ke stabilizaci jejich života a současně chceme zvyšovat občanskou angažovanost a hrdost Romů/ek. Staňte se součástí našeho týmu a naší vize! Životopisy a motivační dopisy zasílejte emailem na prace@iqrs.cz, s označením předmětu „VŘ-Terénní pracovník/ce Břeclav".
Facebook Twitter Youtube More...
Číst dál →
02
Čer

Právník/ička v poradně se zaměřením na diskriminaci

Lokalita:
Oblast výběrového řízení: 
IQ Roma servis, z.s. (www.iqrs.cz) poskytující sociální, poradenské a vzdělávací služby sociálně vyloučené romské komunitě vypisuje výběrové řízení na pozici Právník/čka v Centru poradenství a zaměstnanosti, se zaměřením na diskriminaci. Cílem je pomoc klientům v řešení složitých situací vyžadujících právní znalosti v tématech diskriminace, zadluženosti, bydlení, zaměstnanosti atd., ve spolupráci s odbornými poradci.
Facebook Twitter Youtube More...
Číst dál →
01
Čer

Sociální pracovník/ice pro Jihomoravský kraj

Oblast výběrového řízení: 
Chcete se stát členem týmu pracovníků a poskytováním kvalitní sociálně aktivizační služby pro rodiny s dětmi podpořit možnosti Romů žít důstojný život v širší společnosti? Jste angažovaný člověk s chutí bojovat proti předsudkům a diskriminaci? Naše služby jsou určeny rodinám v nepříznivé sociální situaci. Naše klienty doprovázíme ke stabilizaci jejich života a současně chceme zvyšovat občanskou angažovanost a hrdost Romek a Romů. Staňte se součástí našeho týmu a naší vize!
Facebook Twitter Youtube More...
Číst dál →
01
Čer

Sociální pracovník Centra poradenství a zaměstnanosti v Brně

Lokalita:
Oblast výběrového řízení: 
Zajímáte se o sociální témata? Pomáháte potřebným? Chcete bojovat proti předsudkům a diskriminaci? Upřednostňujete stabilní zázemí a přitom splňujete odbornou způsobilost sociálního pracovníka? Pokud jste si na všechny otázky odpověděli ano, hledáme právě Vás! Neváhejte a staňte se součástí našeho týmu! IQ Roma servis, vypisuje výběrové řízení na pozici sociálního pracovníka pro Centrum poradenství a zaměstnanosti v Brně. Vaší pracovní náplní bude poskytování odborného sociálního poradenství lidem, kteří se nacházejí v obtížné sociální situaci. Své životopisy a motivační dopisy zasílejte průběžně do 26. 06. 2017 emailem na prace@iqrs.cz, s označením předmětu „VŘ_CPZ“.
Facebook Twitter Youtube More...
Číst dál →
29
Kvě

PRACOVNÍK NÍZKOPRAHOVÉHO ZAŘÍZENÍ PRO DĚTI A MLÁDEŽ

Lokalita:
Oblast výběrového řízení: 
Chcete se s námi poskytovat kvalitní nízkoprahové služby a podpořit možnosti Romů žít důstojný život v širší společnosti? Jste angažovaný člověk s chutí pracovat s romskými dětmi a mládeží v nepříznivé sociální situaci? Naše klienty doprovázíme ke stabilizaci jejich života a současně chceme zvyšovat jejich občanskou angažovanost a hrdost Staňte se součástí našeho týmu a naší vize! Pracovní zázemí je v Brně v sídle IQ Roma servisu na Vranovské 45, v rámci terénní formy nízkoprahového klubu práce na venkovním hřišti na Husovické 2. Pro přihlášení do výběrového řízení zašlete životopis, motivační dopis a zpracované následující otázky: 1/ S jakými problémy se dle Vás romské děti setkávají? 2/ Čemu chcete svou prací přispět? Co budete považovat za úspěch v pracovní roli? Své životopisy a motivační dopisy včetně platových a jiných preferencí zasílejte průběžně elektronicky na adresu prace@iqrs.cz. Předmět zprávy označte: VŘ_NZDM
Facebook Twitter Youtube More...
Číst dál →
02
Kvě

Recepční

Lokalita:
Oblast výběrového řízení: 
IQ Roma servis, z.s. vyhlašuje výběrové řízení na místo pracovníka/ci recepce. Jedná se o tréninkové pracovní místo na 1 rok, v režimu VPP (podporovaných pracovních míst) pro uchazeče z Úřadu práce.
Facebook Twitter Youtube More...
Číst dál →
24
Dub

PR pracovník

Lokalita:
Oblast výběrového řízení: 
IQ Roma servis, z.s. hledá kolegyni nebo kolegu do týmu Public relations (PR). Pokud máš nějaké dovednosti, znalosti nebo zapálení, které by bylo pro PR IQ Roma servisu obohacením, tak nám o tom napiš do 10. května v motivačním dopise. Přilož i životopis a to vše pošli na email: prace@iqrs.cz, předmět emailu uveď VŘ PR.
Facebook Twitter Youtube More...
Číst dál →

Stránky

Subscribe to RSS - Volná pracovní místa