Výběrová řízení

03
Led

Terénní Sociální Pracovník/ce Jihomoravského kraje

Lokalita:
Oblast výběrového řízení: 
Jste angažovaný člověk s chutí bojovat proti předsudkům a diskriminaci? Rádi pomáháte potřebným lidem? Rádi trávíte pracovní čas i mimo kancelář? Staňte se členem týmu terénních pracovníků a podpořte možnosti Romů žít důstojný život!
Facebook Twitter Youtube More...
Číst dál →
07
Pro

Právník/právnička se zaměřením na zadluženost

Lokalita:
Oblast výběrového řízení: 
IQ Roma servis, respektovaná a stabilní organizace, hledá do svého týmu právníka/čku. Pojďte do neziskovky, která vyhrála cenu Roma Spirit 2015 v oblasti dluhové problematiky - za právní pomoc klientům, za koncepční a systémovou práci, která má dopad na legislativu. Spolupracujeme s jednotlivci na řešení jejich životní situace, vedeme klienty/ky ke stabilizaci jejich života a současně chceme zvyšovat občanskou angažovanost a hrdost Romů/ek. Staňte se součástí našeho týmu a naší vize! Životopisy a motivační dopisy zasílejte do 13. 1. 2016 emailem na prace@iqrs.cz, s označením předmětu „VŘ_právník/čka“. Přesný termín výběrového řízení bude oznámen vybraným uchazečům telefonicky.
Facebook Twitter Youtube More...
Číst dál →
21
Pro

Pracovník/ce vzdělávacího programu Gendalos

Lokalita:
Oblast výběrového řízení: 
Gendalos je program podporující romské středoškoláky v IQ Roma servisu. Spolupracujeme s mladými klienty a jejich rodinami na řešení jejich životní situace, především nabízíme podporu při vzdělávání, volbě povolání a studiu na střední škole. Své životopisy, vypracované odpovědi a motivační dopisy včetně specifikace platových (a dalších) preferencí zasílejte průběžně do 31. 1. 2017 elektronicky. K ústnímu pohovoru budou pozváni pouze vybraní kandidáti. Vybraní uchazeči budou telefonicky kontaktováni s přesným termínem ústního kola VŘ.
Facebook Twitter Youtube More...
Číst dál →