Výběrová řízení

Leave blank for all. Otherwise, the first selected term will be the default instead of "Any".
Leave blank for all. Otherwise, the first selected term will be the default instead of "Any".
21
Čer

VEDOUCÍ PRACOVNÍK NÍZKOPRAHOVÉHO KLUBU

Lokalita:
Oblast výběrového řízení: 
IQ Roma servis poskytující sociální, poradenské a vzdělávací služby sociálně vyloučené romské komunitě vypisuje výběrové řízení na pozici vedoucího pracovníka do týmu volnočasových aktivit v nízkoprahovém zařízení pro děti a mládež. Jsme tým, který realizuje množství vzdělávacích, volnočasových, motivačních i multikulturních aktivit pro klienty/ky. Hledáme kreativního vedoucího do našeho týmu, která nám napomůže realizovat naše poslání. Své životopisy, motivační dopis včetně odpovědí na otázky a dalších preferencí (platových, aj.) zasílejte průběžně e-mailem na: prace@iqrs.cz s označením předmětu: „VŘ_PRO“. Nejbližší termín VŘ 1. a 15. 7. 2016.
Facebook Twitter Youtube More...
Číst dál →
20
Čer

Pracovník/ce vzdělávacího programu Gendalos

Lokalita:
Oblast výběrového řízení: 
Gendalos je program podporující romské středoškoláky v IQ Roma servisu. Spolupracujeme s mladými klienty a jejich rodinami na řešení jejich životní situace, především nabízíme podporu při vzdělávání, volbě povolání a studiu na střední škole. Životopisy a motivační dopisy zasílejte emailem na prace@iqrs.cz, s označením předmětu „VŘ_Gendalos“. Nejbližší kolo výběrového řízení je 24. 6. a 1. 7. 2016. K ústnímu pohovoru budou pozváni/y pouze vybraní/é kandidáti/ky. Oznámení o negativním výsledku zasíláme pouze na vyžádání a elektronicky. IQ Roma servis si vyhrazuje právo prodloužit výběrové řízení, případně neobsadit pracovní pozici v případě, že uchazeči/ky nenaplní očekávání organizace.
Facebook Twitter Youtube More...
Číst dál →
06
Čer

Pedagog/žka pro rodiny

Lokalita:
Oblast výběrového řízení: 
IQ Roma servis, o.s. (www.iqrs.cz) dlouhodobě hledá do svého týmu pedagogického/ou pracovníka/ci pro děti předškolního věku a jejich rodiny. Pojďte do Neziskovky roku 2013 podpořit vzdělávací úspěchy romských dětí. Hledáme angažované pedagogy s přístupy zaměřenými na dítě a jeho rozvoj. Výběrové řízení běží kontinuálně. Své životopisy, vypracované odpovědi a motivační dopisy včetně specifikace platových (a dalších) preferencí zašlete nejpozději preferencí nejpozději 3 dny před konáním ústního kola e-mailem na prace@iqrs.cz s označením předmětu: „VŘ_Pedagog_předškolní". Nejbližší kolo výběrového řízení je 24. 6. a 1. 7. 2016.
Facebook Twitter Youtube More...
Číst dál →
31
Kvě

IT specialista

Lokalita:
Oblast výběrového řízení: 
IQ Roma servis, z. s. (www.iqrs.cz) poskytující sociální, poradenské a vzdělávací služby sociálně vyloučené romské komunitě vypisuje výběrové řízení na pozici IT pracovník/ce. Odpovědností pracovníka/ce je komplexní IT zajištění od správy sítě po správu webových stránek. Výhodou je zkušenost nebo schopnost kreativní práce směřující k vytvoření interního komunikačního systému (cloud). Své životopisy včetně specifikace dosavadních zkušeností využitelných pro práci v IQ Roma servisu, platových a dalších preferencí zasílejte nejpozději 3 dny před konáním ústního kola na e-mail prace@iqrs.cz s označením předmětu: „VŘ–IT“. Nejbližší termín ústního kola je 24. 6. a 1. 7. 2016.
Facebook Twitter Youtube More...
Číst dál →

Stránky