Výběrová řízení

16
Črv

Odborný/á garant/tka inovativních metod práce s rodinou

Lokalita:
Oblast výběrového řízení: 
Do íkvečkovského týmu hledáme odborníka/ici, který/á bude v projektu Zaostřeno na rodinu II. rozvíjet inovativní metody práce s ohroženou rodinou. Orientuješ se v oblasti sociálně právní ochrany dětí? Víš, jaký je rozdíl mezi případovou a rodinnou konferencí? Víš, co znamená zkratka OSPOD? Máš chuť šířit interaktivní, rodinné a případové konference po celém Jihomoravském kraji? Pak hledáme právě tebe!
Facebook Twitter Youtube More...
Číst dál →
13
Srp

Pedagog Gendalos Brno

Lokalita:
Oblast výběrového řízení: 
Baví tě práce s mládeží, jsi komunikativní a otevřený člověk? Máš ideálně sociální nebo pedagogické vzdělání? Víš, co to je Erasmus a máš přehled v nabídkách zahraničního dobrovolnictví? Sháníš práci na zkrácený úvazek (s možností navýšení)? Pak hledáme právě tebe! Pokud tě nabídka zaujala, pošli nám na prace@iqrs.cz e-mail s předmětem „VŘ_Gendalos“. Uzávěrka výběrového řízení je 25. 8. 2019. Pohovory proběhnou v týdnu od 26. 8. 2019.
Facebook Twitter Youtube More...
Číst dál →
16
Črv

Pracovník/ice pro síťování v Jihomoravském kraji

Lokalita:
Oblast výběrového řízení: 
Do íkvečkovského týmu hledáme nového pracovníka/ici pro síťování relevantních subjektů v Jihomoravském kraji v rámci projektu Zaostřeno na rodinu II. Hledáš přivýdělek při studiu, rodičovské dovolené nebo jen práci na zkrácený úvazek? Nebojíš se komunikovat s odborníky či veřejností? Zvládneš zorganizovat setkání odborníků a konferenci? Odpověděl/a jsi třikrát ano? Pak hledáme právě tebe!
Facebook Twitter Youtube More...
Číst dál →