Výběrová řízení

31
Led

Terénní pracovník/ce v Břeclavi a Mikulově.

Lokalita:
Oblast výběrového řízení: 
IQ Roma servis, respektovaná a stabilní organizace, hledá do svého týmu v Břeclavi Terénního pracovníka/ci. Spolupracujeme s rodinami a jednotlivci na řešení jejich životní situace, vedeme klienty/ky ke stabilizaci jejich života a současně chceme zvyšovat občanskou angažovanost a hrdost Romů/ek. Staňte se součástí našeho týmu a naší vize! Životopisy a motivační dopisy zasílejte do 31. 3. 2017 emailem na prace@iqrs.cz, s označením předmětu „VŘ-Terénní pracovník/ce Břeclav.
Facebook Twitter Youtube More...
Číst dál →
03
Úno

Pracovník/ice pro práci v předškolním klubu a práci s rodiči

Lokalita:
Oblast výběrového řízení: 
Naše služby jsou určeny rodinám, které žijí v podmínkách sociálního vyloučení. V rámci předškolního klubu pracujeme s dětmi od tří let do nástupu školní docházky na jejich přípravě na nástup do běžných mateřských a základních škol. Zároveň pracujeme i s rodiči dětí ambulantní i terénní formou na rozvoji rodičovských kompetencí. Pro přihlášení do výběrového řízení zašlete životopis, motivační dopis a zpracované následující otázky: 1/ Co jsou podle Vás hlavní překážky, se kterými se setkávají romské rodiny (s důrazem na vzdělání 2/ Z pozice pedagogického pracovníka, jak můžete přispět k řešení? Své životopisy, vypracované odpovědi a motivační dopisy včetně specifikace platových (a dalších) preferencí zašlete nejpozději do 28. 2. 2017 e-mailem na prace@iqrs.cz s označením předmětu: „VŘ _PpR“. K ústnímu pohovoru budou pozváni pouze vybraní kandidáti. Vybraní uchazeči budou telefonicky kontaktováni s přesným termínem ústního kola VŘ, které proběhne v těchto termínech: 17. 2., 24. 2., a 3. 3. 2017.
Facebook Twitter Youtube More...
Číst dál →
31
Led

Terénní sociální pracovník/ice v Brně

Lokalita:
Oblast výběrového řízení: 
Jste angažovaný člověk s chutí bojovat proti předsudkům a diskriminaci? Rádi pomáháte potřebným lidem? Rádi trávíte pracovní čas i mimo kancelář? A k tomu všemu jste odborně způsobilý k práci sociálního pracovníka? Staňte se členem týmu terénních pracovníků a podpořte možnosti Romů žít důstojný život! Pro přihlášení do výběrového řízení zašlete životopis, motivační dopis a zpracované následující otázky: 1/ Jaké jsou podle váš příčiny sociálního vyloučení romské komunity? 2/ Jaká je vaše motivace pracovat na této pozici? Co konkrétně přinášíte pro tuto roli? Své životopisy, vypracované odpovědi a motivační dopisy včetně specifikace platových (a dalších) preferencí zašlete nejpozději do 28. 2. 2017 e-mailem na prace@iqrs.cz s označením předmětu: „VŘ _TSP“. K ústnímu pohovoru budou pozváni pouze vybraní kandidáti. Vybraní uchazeči budou telefonicky kontaktováni s přesným termínem ústního kola VŘ, které proběhne v těchto termínech: 17. 2., 24. 2., a 3. 3. 2017.
Facebook Twitter Youtube More...
Číst dál →