Výběrová řízení

12
Čer

Pracovník/ce sociálně aktivizační služby pro rodiny s dětmi

Oblast výběrového řízení: 
IQ Roma servis, respektovaná a stabilní organizace, hledá do svého týmu pracovníka/ci sociálně aktivizační služby pro rodiny s dětmi. Pojďte do Neziskovky roku 2013 pracovat s romskými komunitami ve vybraných obcích Jihomoravského kraje (Vyškov, Bučovice, Zastávka u Brna ad.). Spolupracujeme s mladými klienty a jejich rodinami na řešení jejich životní situace, především nabízíme podporu při vzdělávání, volbě povolání a studiu na střední škole. Staňte se součástí našeho týmu a naší vize! Životopisy a motivační dopisy zasílejte do 13. 7. 2017 emailem na prace@iqrs.cz , s označením předmětu „VŘ_SAS_JMK“.
Facebook Twitter Youtube More...
Číst dál →
12
Čer

Pracovník/pracovnice pro práci s dětmi v předškolním klubu

Lokalita:
Oblast výběrového řízení: 
Chcete se s námi potkat na výběrovém řízení? Pošlete nám Váš životopis, motivační dopis a odpověď na tuto otázku: 1/ Co jsou podle Vás hlavní překážky, se kterými se setkávají romské rodiny (s důrazem na vzdělání)? Z pozice pedagogického pracovníka, jak můžete přispět k řešení? Nástup předpokládáme v polovině května 2018. Své životopisy, vypracované odpovědi a motivační dopisy zasílejte e-mailem do 13.7.2018 na prace@iqrs.cz s označením předmětu: „VŘ _PPR“. Vybraní uchazeči budou telefonicky kontaktováni s přesným termínem ústního kola VŘ.
Facebook Twitter Youtube More...
Číst dál →
24
Dub

Doučovatel Břeclav

Lokalita:
Oblast výběrového řízení: 
Pobočka Břeclav hledá doučovatele pro žáky a studenty ZŠ a SŠ ze sociálně znevýhodněného prostředí. Pracovní poměr: Dohoda o provedení práce s ohodnocením 130 Kč/hod. Výběrové řízení je otevřeno dlouhodobě. K osobnímu pohovoru jsou vybraní uchazeči zváni průběžně telefonicky, po doložení profesního životopisu a motivačního dopisu e-mailem na prace@iqrs.cz s označením předmětu: „VŘ – doučovatel Břeclav“.
Facebook Twitter Youtube More...
Číst dál →