Výběrová řízení

10
Dub

Finanční manažer/ka

Lokalita:
Oblast výběrového řízení: 
IQ Roma servis, z.s. hledá Finančního manažera/ku organizace. Své životopisy a motivační dopisy prosím zasílejte elektronicky na emailovou adresu prace@iqrs.cz. Výkon práce probíhá na adrese Vranovská 846/45, 614 00 Brno. Předpokládaný nástup je ihned, popř. dle dohody. Vybraní uchazeči/ky absolvují praktickou zkoušku zaměřenou na logické a analytické myšlení a práci s čísly v programu MS Excel. Úspěšní kandidáti/ky budou přizváni k ústnímu pohovoru téhož dne.
Facebook Twitter Youtube More...
Číst dál →
24
Dub

Doučovatel Břeclav

Lokalita:
Oblast výběrového řízení: 
Pobočka Břeclav hledá doučovatele pro žáky a studenty ZŠ a SŠ ze sociálně znevýhodněného prostředí. Pracovní poměr: Dohoda o provedení práce s ohodnocením 130 Kč/hod. Výběrové řízení je otevřeno dlouhodobě. K osobnímu pohovoru jsou vybraní uchazeči zváni průběžně telefonicky, po doložení profesního životopisu a motivačního dopisu e-mailem na prace@iqrs.cz s označením předmětu: „VŘ – doučovatel Břeclav“.
Facebook Twitter Youtube More...
Číst dál →
05
Dub

Kariérový poradce

Lokalita:
Oblast výběrového řízení: 
Chcete být nápomocní lidem, kteří se chtějí pracovně uplatnit a zatím se jim to nedaří? V rámci projektu Práce je šance zaměřeného na podporu karierního rozvoje pro znevýhodněné Romy hledáme člověka, který by se zapojil do týmu jako kariérový poradce/poradkyně. Životopisy a motivační dopisy zasílejte průběžně, nejpozději však do 13. 05. 2018 emailem na prace@iqrs.cz, s označením předmětu „VŘ-Kariérový poradce“. Osobní pohovor Výběrového řízení proběhne 18. 05. 2018. Předpokládaný nástup ihned nebo dle domluvy.
Facebook Twitter Youtube More...
Číst dál →
27
Bře

Sociální pracovník/ce pro koordinovanou spolupráci s rodinami (case manager)

Lokalita:
Oblast výběrového řízení: 
Chcete svou prací měnit svět k lepšímu? Nezaleknete se žádné výzvy? Domluvíte se s každým? Pokud jste odpověděli 3x ano, pak jste to právě vy, koho hledáme. Do našeho týmu programu Pro rodiny organizace IQ Roma servis, z.s. hledáme kolegu či kolegyni na pozici sociálního pracovníka/ce pro koordinovanou spolupráci s rodinami. Pracujeme převážně s romskými rodinami ze sociálně vyloučené lokality a naším cílem je podpořit rodiny v tom, aby v nich vyrůstaly spokojené děti. Chcete se s námi potkat na výběrovém řízení? Pošlete nám na adresu prace@iqrs.cz Váš životopis, motivační dopis a odpověď na tuto otázku: 1/ Co jsou podle Vás hlavní překážky, se kterými se setkávají romské rodiny?
Facebook Twitter Youtube More...
Číst dál →

Stránky