Nová pracovní pozice: Kariérový poradce/poradkyně v IQ Roma servis, z.s.

Datum výběrového řízení:
Po, 26/02/2018
Uzávěrka výběrového řízení:
Čt, 15/02/2018 - 14

Chcete být nápomocní lidem, kteří se chtějí pracovně uplatnit a zatím se jim to nedaří? V rámci projektu Práce je šance zaměřeného na podporu karierního rozvoje pro znevýhodněné Romy hledáme člověka, který by se zapojil do týmu jako kariérový poradce/poradkyně.

Náplň práce:

  • Příprava a realizace individuálního kariérního plánu (vč. vč. pracovní diagnostiky a individuálního karierního plánu spolu s řešením bariér při vstupu na pracovní trh)
  • Poskytování individuální podpory a doprovodu účastníků v procesu začleňování na trhu práce
  • Komplexní příprava účastníků na nástup na pracovní pozici, tréninkové pracovní místo, či stáž
  • Podpora (koučink) v pracovní adaptaci, aktivizace vnitřních i vnějších dostupných zdrojů účastníků
  • Nabízení možností dalšího rozvoje (např. možnosti bezplatného vzdělávání)
  • Komunikace s externími dodavateli kurzů a lektory

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání v oboru sociální práce, poradenství, personalistika, případně jiném příbuzném oboru
  • Zkušenosti min. 1 rok v oblasti koučinku/mentoringu a kariérového rozvoje
  • Čistý trestní rejstřík
  • Respekt k odlišnostem, schopnost empatie a komunikační dovednosti
  • Schopnost týmové práce
  • Odpovědnost, organizovanost, schopnost dosahovat stanovených cílů, profesionalitu a ochotu se dále vzdělávat

Nabízíme:

  • Zázemí a know-how zavedené organizace
  • Kreativní a společensky potřebnou práci
  • Spolupráci v týmu a metodické zázemí
  • Profesní rozvoj na zajímavé pozici
  • Možnost dalšího vzdělávání a rozvoje
  • Prostor pro vlastní nápady a iniciativu, zapojení se do kampaní a projektů
  • Pružnou pracovní dobu a 5 týdnů dovolené
  • Nástupní mzdu 25tis. s možností navýšení

Zájemci o pozici zašlou na adresu prace@iqrs.cz strukturovaný životopis a průvodní dopis, ve kterém objasní svou motivaci pro práci s lidmi ohroženými sociálním vyloučením a své zkušenosti nebo dovednosti, které z nich činí ideální kandidáty na tuto pozici.

Životopisy a motivační dopisy zasílejte průběžně, nejpozději však do 15.2.2018 emailem na prace@iqrs.cz, s označením předmětu „VŘ-Kariérový poradce“. Předpokládaný nástup 1.3.2018 nebo dle domluvy.

K ústnímu pohovoru budou pozváni pouze vybraní/é kandidáti. Oznámení o negativním výsledku zasíláme pouze na vyžádání a elektronicky. IQ Roma servis, z.s. si vyhrazuje právo prodloužit výběrové řízení, případně neobsadit pracovní pozici v případě, že uchazeči nenaplní očekávání organizace. Zaslané materiály se uchazečům nevrací.

Lokalita:
Oblast výběrového řízení:
Facebook Twitter Youtube More...