News

31
Oct

IQ Roma servis is one of the winner for the 2014 Civil Society Prize

Locality:
Brno - Evropský hospodářský a sociální výbor v Bruselu udělil dne 16. října 2014 ocenění občanskému sdružení IQ Roma servis za činnost vedoucí ke zlepšení hospodářského a sociálního začlenění Romů. Ocenění si přímo z Bruselu odnesly zástupkyně IQ Roma servisu Katarína Klamková, ředitelka a Kateřina Plachetková, pedagogická pracovnice. Více k ceremonii a fotografie z akce naleznete v článku Kateřiny Plachetkové zde: http://iqrs.cz/cs/clanky/jak-jsme-se-ztratily-a-druhy-den-nas-s-potleske...
Facebook Twitter Youtube More...
Read more →
26
May

Pedagogický/á pracovník/ce pobočky Břeclav

Locality:
Oblast výběrového řízení: 

Pro přihlášení do výběrové řízení zašlete životopis, motivační dopis a zpracované následující otázky:
1/ Vaším cílem je pracovat na zlepšení prospěchu a zvýšení šancí dětí na studium na střední škole. Pojmenujte možné příčiny neúspěchu dětí ve vzdělávání a ke každé navrhněte možná řešení.
2/ Pracujete s dětmi ve věku nástupu na střední školu, popište, jak budeme motivovat děti a jejich rodiče k tomu, aby začali studovat na střední škole. Jaké protiargumenty očekáváte?
3/ Navrhněte program volnočasových aktivit doplňujících vzdělávání vašich, ve spolupráci s dobrovolníky.

Své životopisy a motivační dopisy včetně specifikace platových (a dalších) preferencí zašlete nejpozději do 16. 6. 2014 do 12 hodin e-mailem na: prace@iqrs.cz s označením předmětu: „VŘ - Břeclav“.
Vybraní uchazeči budou 17. 6. 2014 telefonicky kontaktováni s přesným termínem ústního kola VŘ, které se uskuteční ve středu 18. 6. 2014 v Brně.

Facebook Twitter Youtube More...
Read more →
28
Apr

Together and Across bulletin: get to know closer to the concept Ethnic Friendly Employer

How had been promissed we dedicated the third edition of the information bulletin to the topic of the concept Ethnic Friendly Employer which is a concret tools for combatting a persist discrimination in the labour market. Learn more on the issue's contents or download it here.

The Contents of the Bulletin - What You Can Read:

Facebook Twitter Youtube More...
Read more →
28
Apr

Together and Across Bulletin: All You Need to Know about Socially Excluded Communities

Did you know that the Together and Across bulletin provides specific and detailed information on communities threatened by social exclusion or living at a very edge of social exclusion?


 

Facebook Twitter Youtube More...
Read more →

Pages