Pracujte v Íkvéčku

Vždy rádi přivítáme nové kolegy a kolegyně.

Kreativci, empatičtí posluchači i pečliví analytici u nás dostanou šanci zazářit.

Podívejte se, koho hledáme zrovna teď.

HLEDÁME PRÁVĚ VÁS

PEDAGOGICKÝ PRACOVNÍK/PRACOVNICE VZDĚLÁVACÍHO PROGRAMU GENDALOS

Zajímá tě inkluzivní vzdělávání, propojování formálního a neformálního vzdělávání, práce s mladými lidmi ze sociálně znevýhodněného prostředí? Chceš se podílet na podpoře rovného přístupu ke vzdělání? Zvládneš komunikovat s mladými lidmi, jejich rodiči i pedagogy? Není ti cizí psaní projektů nebo metodických materiálů?

Pokud odpovídáš víckrát ano, pak hledáme tebe!

ZIJSTI VÍCE

PRACOVNÍK/PRACOVNICE SOCIÁLNĚ AKTIVIZAČNÍ SLUŽBY

Cílem sociálně aktivizační služby pro rodiny s dětmi v IQ Roma servisu je podporovat rodiny s dětmi, převážně romského původu, které se ocitají v sociálně nepříznivé situaci nebo jsou jí ohroženy. Pracovníci služby se přitom zaměřují na zvyšování informovanosti, dovedností a sebedůvěry jednotlivých členů rodiny tak, aby byl zajištěn zdravý vývoj dítěte v rodině.

ZIJSTI VÍCE

VEDOUCÍ/HO PROJEKTOVÉHO TÝMU

Íkvéčko se stále rozrůstá, projektů a aktivit přibývá. Abychom všemu mohli věnovat náležitou péči, hledáme posilu do projektového týmu. Chceš pracovat v jedné z nejlepších neziskovek u nás? Zajímá tě téma inkluze, podpora romských středoškoláků a nemáš problém se zakousnout do problému a hledat řešení? Dokážeš napsat srozumitelný text a excelové tabulky ti nejsou cizí? Pak čekáme právě na tebe!

ZIJSTI VÍCE

SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/PRACOVNICE PRO KOORDINOVANOU SPOLUPRÁCI S RODINAMI – BUČOVICE

Do našeho týmu programu Pro rodiny organizace IQ Roma servis, z.s.  hledáme kolegu či kolegyni na pozici sociálního pracovníka/ce pro koordinovanou spolupráci s rodinami, který/á bude působit v Bučovicích. Pracujeme převážně s romskými rodinami ze sociálně vyloučené lokality a naším cílem je podpořit rodiny v tom, aby v nich vyrůstaly spokojené děti.

ZIJSTI VÍCE

DOUČOVATEL/KU DO OBCE BUČOVICE

Základní a středoškolské znalosti nejsou problém? Máš všeobecný přehled a baví tě práce s dětmi? Hledáš přivýdělek/brigádu? Jsi z Bučovic, Brna nebo okolí?

Pak hledáme právě tebe!

ZIJSTI VÍCE

TERÉNNÍ/HO PRACOVNICI/KA 

Hledáš práci, která dává smysl? Baví tě práce s lidmi a nebojíš se řešit složité situace? Máš VOŠ nebo VŠ vzdělání v oborech sociální práce, sociální péče, sociální pedagogika, speciální pedagogiku, sociální politika, sociální patologie, humanitární práci nebo právo?

Pokud odpovídáš víckrát ano, pak hledáme tebe!

VÍCE INFORMACÍ

Nezaujala vás žádná z nabízených pozic a přitom chcete pracovat v IQ Roma servis?

 Pošlete nám životopis na prace@iqrs.cz, třeba něco vymyslíme.