Pracujte v Íkvéčku

Vždy rádi přivítáme nové kolegy a kolegyně.

Kreativci, empatičtí posluchači i pečliví analytici u nás dostanou šanci zazářit.

Podívejte se, koho hledáme zrovna teď.

HLEDÁME PRÁVĚ VÁS

Hledáme vedoucí/ho projektového týmu

Íkvéčko se stále rozrůstá, projektů a aktivit přibývá. Abychom všemu mohli věnovat náležitou péči, hledáme posilu do projektového týmu. Chceš pracovat v jedné z nejlepších neziskovek u nás? Zajímá tě téma inkluze, podpora romských středoškoláků a nemáš problém se zakousnout do problému a hledat řešení? Dokážeš napsat srozumitelný text a excelové tabulky ti nejsou cizí? Pak čekáme právě na tebe!

VÍCE INFORMACÍ

Hledáme šikovného údržbáře s autem

Hledá šikovného údržbáře/ku pro naše sídlo a několik poboček v Brně, Břeclavi a Vyškově, které spravujme a potřebujeme šikovného člověka, který umí manuálně pracovat, prostě šikovného údržbáře, který ví, co kde a jak je potřeba dotáhnout a opravit.

VÍCE INFORMACÍ

STAŇ SE SOUČÁSTÍ NÍZKOPRAHOVÉHO KLUBU V ÍKVÉČKU!

Nízkoprahové zařízení pro děti a mládež (NZDM) má za cíl podporovat sociálně znevýhodněnou, zejména romskou mládež v Brně ve věku 6–26 let, v jejich vzdělávací a profesní kariéře, v aktivním a smysluplném trávení volného času a ve snaze o plnohodnotné zapojení do společnosti. Klientům služby nabízíme poradenské, preventivní, sebe rozvojové, vzdělávací i volnočasové aktivity.

VÍCE INFORMACÍ

Hledáme posilu do sociálně aktivizační služby pro rodiny s dětmi

Do našeho týmu programu Pro rodiny organizace IQ Roma servis, z.s.  hledáme kolegu či kolegyni na pozici sociálního pracovníka/ce pro koordinovanou spolupráci s rodinami. Pracujeme převážně s romskými rodinami ze sociálně vyloučené lokality a naším cílem je podpořit rodiny v tom, aby v nich vyrůstaly spokojené děti.

VÍCE INFORMACÍ

Hledáme terénního pracovníka/terénní pracovnici

Přidejte se do našeho týmu Terénní sociální práce. Pomáháme s řešením nelehkých životních situací, vedeme klienty ke stabilizaci jejich života a současně chceme zvyšovat občanskou angažovanost a hrdost Romů. Staňte se součástí našeho týmu a naší vize!

VÍCE INFORMACÍ

Hledáme pracovníka sociálně-aktivizační služby pro rodiny s dětmi (Břeclav)

Přidejte se do našeho týmu v Břeclavi.  Spolupracujeme s rodinami na řešení jejich životní situace, vedeme klienty ke stabilizaci jejich života a současně chceme zvyšovat občanskou angažovanost a hrdost Romů. Staňte se součástí našeho týmu a naší vize!

VÍCE INFORMACÍ

Nezaujala vás žádná z nabízených pozic a přitom chcete pracovat v IQ Roma servis?

 Pošlete nám životopis na prace@iqrs.cz, třeba něco vymyslíme.