Amaro Records

Komunitní nahrávací studio v centru Brna

Amaro Records je profesionální nahrávací studio ležící na hranici sociálně vyloučené lokality a centra Brna. V unikátním prostoru se setkávají lidé, které pojí láska k hudbě, zpěvu a tanci. Nabízí profesionální nahrávací služby, pořádá kulturní a vzdělávací akce.

NEJDŮLEŽITĚJŠÍ INFORMACE: 

 

  • Amaro Records je sociální podnik IQ Roma servis, který byl vybudován dobrovolníky z řad romské komunity i z veřejnosti.
  • Zviditelňujeme samostatnou romskou hudební tvorbu a podporujeme spolupráci romských a neromských muzikantů a umělců.
  • Zaměřujeme se na rap a romskou hudbu, nahrávání, mastering a mix s profesionálním zvukařem. 
  • Služby našeho studia jsou dostupné každému.
  • Začínajícím hudebníkům, kteří nemají dostatek prostředků na nahrávání ve studiu, nabízíme možnost získat hodiny výměnou za dobrovolnickou práci ve studiu.
  • Pořádáme pěvecké, taneční i hudební workshopy.
  • Aktuální přehled akcí najdete na Facebooku.

WEB AMARO RECORDS

NOVINKY

Amaro Records – Meet and Play

Romská kultura je dlouhodobě neodmyslitelnou součástí brněnské kulturní scény. IQ Roma servis skrze kulturní centrum Amaro Records dlouhodobě zprostředkovává brněnské veřejnosti autentickou a aktuální romskou hudební tvorbu prostřednictvím koncertů, festivalů a vzdělávacích workshopů.   Dalším přínosem je aktivní zapojení romských umělců do lektorování a prezentace romské hudby pro veřejnost. Vytváříme prostor, který je otevřen nejen […]

Amaro zpěvník je na světě!

Amaro zpěvník je sborník 11 romských písní, který vydal IQ Roma servis (nezisková organizace, která pracuje a podporuje Romy v Jihomoravském kraji České republiky – více na iqrs.cz). Sborník vznikl jako součást aktivit komunitního nahrávacího studia Amaro Records, které pravidelně pořádá pěvecké workshopy, dílny a zkoušky sboru se zaměřením na romskou píseň. Cílem aktivit nahrávacího […]

KONTAKTY

Profilové fotky na web

Manažerka Amaro Records

Petra Borovičková
Amaro Records Milady Horákové 22 602 00 Brno
+420 733 127 471