Otevřeli jsme Dluhovou poradnu v Břeclavi

Otevřeli jsme Dluhovou poradnu v Břeclavi

Dluhová poradna, kterou provozuje naše břeclavská pobočka, má za sebou slavnostní otevření. Dluhová poradkyně a právník tam už více než měsíc pomáhají klientům v těžké finanční situaci.

V Břeclavi se podle údajů Exekutorské komory ČR v prosinci 2017 nacházelo 1 970 lidí v exekuci. Ve městě se zhruba 21 000 obyvateli se jedná o 9,21 % lidí. Navíc se toto číslo oproti loňskému roku zvýšilo o 3,4 % a průměrný počet exekucí zde činí 4,4 na osobu.

Právě tato čísla, a každodenní zkušenost s klienty a jejich problémy, nás inspirovala k založení a otevření dluhové poradny. Ta funguje bezplatně pro všechny obyvatele Břeclavi, kteří se ocitli ve složité finanční situaci.

Mezi služby, které poradna svým klientům nabízí, patří např. pomoc s vyjednáním splátkového kalendáře, oddlužení nebo právní poradentství. Klientům je k dispozici dluhová poradkyně a právník, vedoucí poradny je zároveň vedoucí břeclavské pobočky IQ Roma servisu.

Poradna je otevřená v pondělí a středu od 9:00 do 12:00 a od 13:00 do 17:30, v úterý a čtvrtek jen od 9:00 do 12:00. V pátek poradna otevřeno nemá, po dohodě ale mohou zaměstnanci přijet za klienty domů.

Poradnu najdete přímo na náměstí T. G. Masaryka v přízemí domu 2957/9A. Schůzku si můžete domluvit na e-mailu dluhovaporadna@iqrs.cz nebo na telefonu +420 770 182 024.

Dluhovou poradnu v Břeclavi provozujeme díky podpoře Evropské unie.

Leták Dluhová poradna

Leták Dluhová poradna barevný

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *