Přinášíme vám zprávu o činnosti za rok 2023!

Přinášíme vám zprávu o činnosti za rok 2023!

Poprvé v historii IQ Roma servisu jsme se rozhodli pro výhradně digitální verzi této zprávy. Výhody tohoto formátu jsou nesporné, protože se v online verzi můžete prokliknout na články, které byly o nás napsány, nebo na naše webové stránky a sociální sítě, a dozvědět se tak o nás více. Máme také velkou radost z ekologického přínosu, který s sebou toto rozhodnutí nese. Ročně v IQ Roma servisu spotřebujeme až 5 tun papíru, a věříme, že právě toto rozhodnutí sníží naši uhlíkovou stopu a zvýší naši karmu. 🙂

 

Rok 2023 byl pro IQ Roma servis velmi náročný. Rozrostli jsme se o mnoho služeb, poboček i nových zaměstnanců. V Brně na Vranovské 45 od srpna opět nabízíme odborné sociální poradenství. Kariérové centrum získalo nové sídlo na Bratislavské 62 a silnou projektovou podporu pro vytváření pracovních příležitostí pro naše klienty. Projekt Housing Led zacílený na dlouhodobé zabydlení 30 rodin v celém Jihomoravském kraji poskytne v následujících 3 letech podporu rodinám ohroženým ztrátou bydlení.

Dařilo se nám také v dalších městech, kde IQ Roma servis působí. V Břeclavi jsme znovu otevřeli dluhovou poradnu, a novou jsme zřídili ve Vyškově. 

 

V minulém roce se na nás obrátilo 1284 klientů a klientek. Organizace se rozrostla o nové odborníky, a realizovali jsme 31 projektů. Ze všech těchto čísel máme velkou radost. A to rozhodně není vše – klikněte na naši zprávu o činnosti, najdete v ní spoustu zajímavých čísel, článků, příběhů a všeho, co se v IQ Roma servisu událo.

 

Zpráva o činnosti ke stažení zde!