Kulatý stůl: exkluzivní odhalení nového evidenčního systému!

Kulatý stůl: exkluzivní odhalení nového evidenčního systému!
Pro účast se prosím registrujte zde: https://forms.office.com/e/Ebr1vSywYU
Už rok v rámci projektu Na klienta orientovaná data vyvíjíme nový evidenční systém, směřují k větší přístupnosti a přehlednosti záznamů o námi poskytovaných službách. Nyní vám s radostí oznamujeme, že naše snahy o efektivnější a transparentnější klientskou databázi jsou na dosah ruky. 📊💡

Během intenzivního několikaměsíčního výzkumu a vývoje jsme našli způsoby, jak záznamy o poskytovaných službách udělat ještě přístupnějšími a užitečnějšími pro vaši práci. Nyní chceme sdílet, co vše nový systém nabízí a jak můžete využít jeho potenciál ve svůj prospěch. 

Tato událost je ideální pro všechny, kteří chtějí zjistit, jak mohou lépe využívat data a evidenci pro svůj prospěch. Připojte se k nám a objevte, jak můžeme společně posunout vaši práci/organizaci na novou úroveň díky inovacím v evidenci a zpracování dat. 

Poskytování služeb s sebou nese povinnost vést o práci s našimi klienty a klientkami podrobnou evidenci spolupráce. A pak tato data také zpracovávat a prezentovat. To vše se snažíme co nejvíce zefektivnit a zároveň zpřístupnit klientům a klientkám tak, aby mohli potenciál záznamů o službách co nejvíce využít ve svůj prospěch. Už rok proto v rámci inovačního projektu Na klienta orientovaná data vyvíjíme nový evidenční systém, směřující k větší přístupnosti a užitečnosti záznamů o poskytovaných službách. Zajímá vás, na co jsme v průběhu několikaměsíčního intenzivního výzkumu a vývoje přišli?

Připojte se na on-line kulatý stůl, který se bude konat 22.03.2024, 10:00 – 11:30!
Těšíme se na vaši účast!